EKG tirgus attīstības tendence pēc 2022. gada

Laiks: 2022-08-15

Elektrokardiogrāfs attiecas uz medicīnisku elektronisku instrumentu, kas automātiski reģistrē bioelektriskos signālus, ko ģenerē miokarda ierosināšana sirdsdarbības laikā, un nodrošina to klīniskai diagnostikai un zinātniskiem pētījumiem. Pēc nepārtrauktas attīstības elektrokardiogrāfa ražošanas tehnoloģija ir kļuvusi arvien nobriedušāka, turpināja uzlaboties produktu diagnostikas precizitāte un uzticamība, kā arī turpināja samazināties cena. Tā ir kļuvusi par vienu no neaizstājamām un svarīgākajām medicīnas ierīcēm medicīnas un veselības iestādēs.

Līdz ar ekonomikas izaugsmi pasaules iedzīvotāju dzīves līmenis turpina uzlaboties, dzīves temps turpina palielināties un sliktie dzīves paradumi turpina pieaugt. Sirds un asinsvadu slimību, piemēram, miokarda infarkta, miokardīta un kardiomiopātijas, sastopamība ir strauji palielinājusies, un tā ir kļuvusi par cilvēku veselības izraisītāju numur viens. , kā rezultātā palielinās nāves gadījumu skaits. Ar elektrokardiogrāfu var novērot sirds ritma izmaiņas un noteikt aritmiju slimniekus, lai varētu laikus ārstēt sirds un asinsvadu slimības un samazināt mirstību. No tā var redzēt tās attīstības nozīmi.
No 2013. līdz 2021. gadam globālais elektrokardiogrāfu tirgus pieaugs no aptuveni 26 miljardiem ASV dolāru līdz aptuveni 38 miljardiem ASV dolāru ar salikto gada pieauguma tempu 6.5%. EKG mašīnas galvenokārt tiek izmantotas slimnīcās, klīnikās, diagnostikas centros, rehabilitācijas centros, ģimenēs un citās jomās. Pieaugot vecāka gadagājuma cilvēku skaitam pasaulē, pakāpeniski mainoties iedzīvotāju dzīvesveidam un nepārtraukti pieaugot saslimstībai ar sirds un asinsvadu slimībām, nākamajos piecos gados ir sagaidāms, ka globālais EKG aparātu tirgus veidosies. turpinās saglabāt strauju izaugsmi. Globālajā tirgū elektrokardiogrāfu ražotāji galvenokārt ietver Japānas Optoelectronics, Lielbritānijas GE, Nīderlandes Philips, Japānas Suzuken un Šveices Schiller.

Uzlabojoties patēriņa jaudai un attīstoties medicīnas koncepcijām, medicīnas un veselības iestāžu veiktspējas prasības un elektrokardiogrāfu ģimenes joma turpina pieaugt. Nākotnē turpinās palielināties vadošo uzņēmumu tirgus daļa, un ar katru dienu saruks uzņēmumu ar nepietiekamu spēku tirgus telpa.

Pēdējās ziņas