Mūsu uzņēmums nesen sadarbojās ar Pekinas Universitātes Tautas slimnīcu

Laiks: 2022-08-15

Sadarbības klients: Pekinas Universitātes Tautas slimnīca

Sadarbības produkti: EKG diagramma, B-ultraskaņas papīrs, augļa uzraudzības papīrs

Produkta ievads: labāki EKG rasējumi, medicīniskās reģistrācijas papīrs, augstas jutības ierakstīšanas papīrs, ruļļa tips vai šāda veida, vairākas specifikācijas: viens vads, trīs vadi, seši vadi, divpadsmit vadi utt. Šis medicīniskais ierakstīšanas papīrs ir izgatavots no augstas kvalitātes koksnes celulozes izejvielām, papīrs ir gluds, un krāsa ir skaidra; tas vienmērīgi uzsūc tinti, ar stabilu kvalitāti un ilgstošu neizbalēšanu; divslāņu iepakojums, kartons ar plēvi, ūdensizturīgs, mitrumizturīgs un skrāpējumiem drošs, drošāka transportēšana.

EKG rasējumu priekšrocības:

Klientu vērtējums: Es nejauši redzēju šo uzņēmumu internetā. Vēlāk, padziļināti izprotot šo uzņēmumu un veicot pārbaudi uz vietas, es atklāju, ka viņu izgatavotie EKG rasējumi ir izgatavoti no tīra koksnes celulozes pamata papīra, lai EKG rasējumi varētu vienmērīgi absorbēt tinti un papīra tekstūra ir stingra. Kvalitāte ir stabila, daudzslāņu pārklājums padara drukāšanu skaidrāku, un loģistika izmanto divslāņu iepakojumu, kartonu ar plēvi, ūdensizturīgu, mitrumizturīgu un skrāpējumu necaurlaidīgu, lai mēs varētu to izmantot ērtāk.

EKG diagrammas korpuss: Suzhou Guanhua, kuras misija ir palīdzēt vairākām sabiedrībām slimnīcām izmantot augstas kvalitātes EKG diagrammas, katra EKG diagramma ir stingri pārbaudīta, piegādāta līdz jūsu durvīm, un to var pielāgot bez maksas. Pēcpārdošanas serviss ir garantēts, un mēs ceram ar jums sadarboties. jūsu sadarbība.

Pēdējās ziņas