Sudžou ārējās tirdzniecības uzņēmumu veicināšanas asociācijas partijas nodaļas darbība - Sudžou Guanhua papīra rūpnīcas apmeklējums

Laiks: 2022-08-15

3. augusta pēcpusdienā Sudžou Ārējās tirdzniecības uzņēmumu veicināšanas asociācijas partijas nodaļa un daži izcili uzņēmēji ieradās Suzhou Guanhua Paper Factory vicepriekšsēdētāja vienībā. Ģenerāldirektors Sju Minhua sirsnīgi uzņēma un vadīja visus apmeklēt visu rūpnīcu.

Guanhua galvenokārt ražo termopapīru, EKG zīmējumi, medicīniskās reģistrācijas papīrs un citi produkti. Ar augsto tehnoloģiju tehnisko spēku, stabilu produktu kvalitāti, augstas kvalitātes pārdošanas komandu un perfektu servisa sistēmu. Virzieties uz priekšu, turpiniet padziļināt reformas un turpiniet augt biznesa apjomā, un tagad tas ir kļuvis par daudzu lielu tirdzniecības ķēdes uzņēmumu un banku ilgtermiņa partneri.

Guanhua ievēro biznesa filozofiju "paātrināt tehnoloģiju, efektīvu biroju, pakalpojumu uzraudzību, koncepcijas izveidi" un ir uzsākusi zīmola konceptualizācijas ceļu. Sju kungs arī dalījās pieredzē ar visiem par efektīvu biroja darbu: ticiet darbiniekiem, ļaujiet viņiem iet un dariet to drosmīgi, veiciet savus pienākumus, un efekts būs negaidīts. Patiešām, caur dažām detaļām uzņēmumā mēs varam redzēt, ka liels darbs tiek veikts uz vietas.

Apmaiņas sesijas laikā visi pārrunāja aktuālo iekšzemes un starptautisko ekonomisko situāciju. Pat neparedzamās epidēmijas un sarežģītās un nemitīgi mainīgās starptautiskās situācijas apstākļos priekšnieki bija pārliecības pilni, viens otru uzmundrināja un uzskatīja, ka partijas vadībā, veicot labu darbu iekšējā ražošanas vadībā, uzņēmumi jāmācās vairāk no izciliem uzņēmumiem un jāvirzās uz saviem mērķiem, un būs jauninājumi un sasniegumi.

Vienas dienas vizīte un mācību aktivitātes drīz beigsies, un visi joprojām gaida nākamo mācību iespēju!

Pēdējās ziņas